Dodatkowe usługi w hotelach

Widać, że hotele mocno dążą do tego, by budować swoją silną pozycję. Dlatego nie ma się co dziwić, że realizowane są pakiety różnych usług dla wymagających turystów. Chodzi o to, by czymś zaskoczyć, wyjść przed inne hotele. Proponowane są nam takie udogodnienia jak: prasowanie, pranie, budzenie, przechowywanie bagaży, dostęp do sejfu a niekiedy nawet sprzedaż biletów na ważne wydarzenia w mieście.

Barek

Dobry hotel w pokojach przygotowuje dla gości barki, z których mogą oni korzystać. Dostępne są tam przekąski oraz napoje. trzeba jednak wiedzieć, że taka opcja będzie dodatkowo płatna. Rozliczamy się w momencie opuszczenia hotelu.

Kawa i herbata

Bez dodatkowych opłat najczęściej hotele proponują nam obecnie kawę i herbatę. Okazuje się, że przygotowuje się specjalne ekspresy, z których goście mogą korzystać, by samodzielnie taki napój sobie przygotowywać. Do dyspozycji zostają różne rodzaje kaw i herbat.

Udogodnienia w hotelu

Goście oczekują, że hotel będzie miał dla nich jak najlepszą ofertę i dlatego cały czas o to zadowolenie gości starają się dbać. dlatego między innymi przygotowuje się różnorakie udogodnienia, które mają poprawić komfort pobytu. Dla gości sale konferencyjne, bankietowe, masaże, SPA, korty tenisowe i wiele innych. Chodzi o to, by nie brakowało komfortu wypoczynku i wielu atrakcji.

Dostęp do internetu

Dobry hotel obecnie ma praktycznie cały czas dostęp do internetu. Różne są jego rodzaje, najlepsze hotele mają dostęp do szerokopasmowego internetu. Dodatkowo również coraz więcej hoteli może nam proponować także sieć bezprzewodową Wi-Fi, która dla gości będzie najlepszą opcją, ponieważ gwarantuje komfort korzystania z internetu.

Jakie wyżywienie

Al

Oferta, gdzie goście dostają pełne wyżywienie, dostęp do przekąsek, napoje ale można mówić o pewnym ograniczeniu, gdy chodzi o alkohole

UAl

Opcja luksusowa, gdzie dodatkowo jest szersza baza alkoholi można również zauważyć inne pakiety usług, które będą do tej właśnie opcji wliczone dla wymagających gości. Można mówić o SPA czy masażach, które są nam proponowane.

OV

Pakiet bez wyżywienia, dobry dla tych osób, które wiele czasu spędzają raczej poza hotelem i jedzą w mieście.

BB

Pakiet ze śniadaniem

HB

Pakiet ze śniadaniem i obiadokolacją

FB

Pakiet dla osób, które są w hotelu co kilka godzin, otrzymują w ramach tego pakietu śniadanie, obiad i kolację

SC

Brak wyżywienia w ofercie, przygotowany jest przez hotel aneks kuchenny ogólnodostępny i każdy będzie mógł sam przygotowywać sobie wyżywienie.

PP

Pakiet, gdzie dla grup turystycznych z określonym programem przygotowuje się pożywienie.

ZPR

Hotel organizuje jakieś wydarzenie i do niego dopasowuje menu.

ul. Koksowa 45 37-896 Kraków

504-236-216

kontakt@lady-pank.com.pl