Noclegi w okolicach głównych węzłów transportowych Krakowa

Kraków jest miastem łączącym w sobie biznes, handel i kulturę. Nikt nie ma wątpliwości, że jest to miasto magiczne zachwycające swoimi zabytkami i historią, prezentujące piękne pałace i parki, zapraszające do teatrów, filharmonii czy do słynnych kabaretów, pełne muzeów i oper o światowym znaczeniu. Także tutaj swoje siedziby lokalizują międzynarodowe koncerny. Tak turyści, jak i osoby przybywające tutaj w interesach, potrzebują noclegów.

Najlepiej jest, jeśli są to noclegi położone blisko węzłów komunikacyjnych, dzięki czemu nie trzeba dodatkowo do nich dojeżdżać. Największą popularnością cieszą się apartamenty w sąsiedztwie dworca i blisko lotniska. Zaletami lokali położonych niedaleko lotniska Kraków-Balice oraz Dworca Głównego są przede wszystkim możliwość łatwej komunikacji w granicach miasta, oszczędność czasu, wygoda i bezpieczeństwo.

Doceniają je wszyscy podróżni niezależnie od tego, czy do miasta przybyli głównie w celu sprawnego załatwienia jakiegoś biznesu, czy ich pobyt ma związek głównie z chęcią czerpania całymi garściami z oferty turystycznej Krakowa. Na zapotrzebowanie osób odwiedzających miasto odpowiedzieli oczywiście hotelarze. Kraków posiada bardzo bogatą ofert pokoi i apartamentów położonych w trójkącie pomiędzy Starym Miastem, dworcem PKP oraz lotniskiem. Jest to oferta dostosowana do bardzo zróżnicowanych potrzeb, w tym także do bardzo różnej zasobności portfela osób poszukujących noclegu. Chociaż inne części miasta mogą być tańsze, żadna z nich nie zapewni takiej wygody i oszczędności czasu.

ul. Koksowa 45 37-896 Kraków

504-236-216

kontakt@lady-pank.com.pl