Jak wybrac hotel?

Dotychczas wyznacznikiem standardów panujących w hotelu były gwiazdki. Dziś to kryterium wcale nie jest rzetelne. W razie potrzeby, wybór odpowiedniego hotelu choćby w Krakowie nie jest łatwy, a to wszystko za sprawą ogromnej ilości ofert. Dlatego szukając noclegu w stolicy Małopolski, niezależnie od tego czy jest to wyjazd służbowy czy prywatny, warto zastanowić się właściwie co powinno być charakterystyczne dla renomowanego hotelu. By odpowiedzieć na tę kwestię, niezbędnym jest dostrzeżenie w konkretnej ofercie szeregu związanych ze sobą elementów, jak choćby stosunku panujących standardów do ceny, ale i lokalizacji.

Ten ostatni aspekt jest szczególnie istotny, ale i tu trzeba wziąć pod uwagę kilka innych oddziaływań. PO pierwsze jeśli celem podróży jest wypoczynek, warto zdecydować się na hotel z dala od miejskiego zgiełku w centrum miasta. Z drugiej jednak strony, jeżeli celem wyjazdu jest spotkanie biznesowe warto usytuować się jak najbliżej centrum i to niezależnie od tego, czy dysponujemy samochodem czy też nie. Takie rozwiązanie tak czy tak pozwoli na zaoszczędzenie tak cennego czasu. Ściśle związanym z lokalizacją wyznacznikiem renomy hotelu jest również kilka dodatkowych usług w ofercie.

W hotelach o niskich standardach zazwyczaj jest to miejsce parkingowe i strefa darmowego wi-fi. W hotelach 4-gwiazdkowych spodziewać się można nie tylko wysokich cen, ale dodatkowych usług w formie karnetu na basen, saunę czy Wellness&SPA. O jakości hotelu bez wątpienia świadczą sposoby bookingu. Co więcej! Szczególną uwagę należy zwracać przede wszystkim na wystrój recepcji oraz jej obsługę - gdyż nie bez powodu mówi się o tym, że to właśnie to miejsce jest sercem i wizytówką hotelu.

ul. Koksowa 45 37-896 Kraków

504-236-216

kontakt@lady-pank.com.pl